АИС в социальных медиа:

Акции

Список акций
 

АІС пропонує лімітований склад тракторів Belarus за акційною ціною - від 475 000 грн.!

Група компаній АІС - офіційний дилер сільгосптехніки Мінського тракторного заводу оголошує про акційний розпродаж лімітованого складу тракторів МТЗ BELARUS.

Тільки для перших 30 покупців у період дії акції діє спеціальна цінова пропозиція. Купити новий трактор МТЗ BELARUS оригінальної збірки Республіки Білорусь можна з вигодою до 11% або 60 000 грн. * Ціни - одні з найдоступніших на ринку:

BELARUS МТЗ 82.1 - від 475 000 грн.
BELARUS МТЗ 1025.2 - від 660 000 грн.
BELARUS МТЗ 1221.2 - від 860 000 грн. **

BELARUS - багатофункціональні, універсально-пропашні колісні трактори, які активно використовуються:
- в сільському господарстві (збір врожаю, підготовка і обробка грунту);
- в комунальному та лісовому господарстві;
- в будівництві;
- в транспортних роботах;
- в промисловості.

82-а і 892-а модель можливі до придбання як в стандартному виконанні, так і з переднім ведучим мостом балкового типу з підвищеною несучою здатністю.

Доступні ціни, високі характеристики потужності, економічність, спрощена зміна навісного та напівнавісного обладнання, здатність агрегатуватися з вітчизняними і зарубіжними сільхозмашинами, екскаваторами й вантажно-розвантажувальними комплексами, збільшений дорожній кліренс, оперативний сервіс і недорогі запчастини вигідно виділяють трактора BELARUS серед конкурентів.

Придбати трактор BELARUS в АІС можна в кредит або лізинг, включаючи цілий ряд пільгових та акційних програм ***. Всі моделі є в наявності на складах в містах присутності Групи компанії АІС. Торгово-сервісна мережа АІС крім продажу тракторів BELARUS забезпечує їх гарантійне та сервісне обслуговування. При цьому компанія пропонує послугу виїзного сервісу.

До замовлення доступний широкий спектр сільгоспагрегатів, додаткового обладнання, включаючи газобалонне обладнання для експлуатації тракторів на газодизельному паливі.

Акційна пропозиція діє в дилерській мережі АІС по всій Україні для перших 30-ти покупців тракторів в період з 10.11.2019р. по 31.01.2020р. (або що настане раніше) тільки на склад тракторів, що знаходяться в Україні.

Детальніше про трактори BELARUS та умовах їх покупки в мережі Групи компаній АІС можна дізнатися по телефону 0800-500205 або на сайті www.mtz.ais.ua

 

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

    

YOUTUBE

    

FACEBOOK

    

INSTAGRAM

* Вказана різниця в прайс-листі на МТЗ Belarus 82.1 станом на 10.06.2019р. та 10.11.2019р.
** Вказані мінімальні ціни за одиницю товару за станом на 10.11.2019р. Ціни можуть бути змінені в залежності від зміни обмінного курсу валюти закупівлі до гривні, а також в разі зміни комерційної політики виробника. З метою уточнення актуальною ціни необхідно звертатися до продавця.
*** Послуги кредитування і лізингу здійснюються компаніями партнерами (банки та лізингові компанії), які мають відповідні ліцензії НБУ і Держкомфінпослуг. Більш детальну інформацію про партнерів та умови програм кредитування і лізингу уточнюйте у Продавця.

 
 
Список акций
 
 
 
 
Відгуки, скарги, пропозиції
 • Правова обмовка

  Юридичне застереження:

  Надаю свою безумовну згоду, без обмежень терміну її дії, на обробку, зберігання, а також використання в інший спосіб інформації, яка представляє мої персональні дані надані вище товариству з ТОВ «Група компаній АІС» та іншими компаніям ТОВ «Група компаній АІС», а також третім особам, з якими ТОВ «Група компаній АІС» уклало / укладе відповідні договори з метою:

  ((I) надання мені будь-якої інформації, в тому числі про товари і послуги, які в подальшому можуть бути цікавими для мене, шляхом відправлення SMS і електронних повідомлень;

  ((Ii) збору та обробки статистичної інформації та проведення маркетингових та інших досліджень;

  Я підтверджую, що повідомлений про включення зазначених персональних даних до бази персональних даних ТОВ «Група компаній АІС», мені роз'яснені мої права (ст. 8 Закону України "Про захист персональних даних"), мені зрозуміла мета обробки персональних даних, я попереджений , що обробка (в тому числі передача) персональних даних може бути здійснена третім особам виключно за умови дотримання вимог законодавчих актів України щодо забезпечення конфіденційності при обробці і передачі персональних даних.

   

 
 
Передзвоніть мені

Вкажіть, будь ласка, своє ім'я та контактний номер телефону. Фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами найближчим часом

 • Правова обмовка